Rozpoczynamy podsumowanie. Podziękowania dla Sponsorów!

Rozpoczynamy podsumowanie. Podziękowania dla Sponsorów!

Witamy serdecznie!

Jesteśmy już 14 dni w domu, chyba pora powoli zabierać się za podsumowanie tego, co działo się u nas przez dwa wakacyjne miesiące. Aktualnie każdy z nas rozpoczął studia i niestety nie dzieje się już u nas tyle ile podczas podróży, a ogrom zajęć sprawił, że nie mamy chwili dla siebie… Na szczęście mamy w głowach pełno wspomnień, które odświeżają się na tych mniej ciekawych wykładach. :)

Na samym początku zabieramy się za ogromne podziękowania dla tych, którzy przyczynili się do tego, że wyprawa „Rowerem z Gruzji do Polski 2014” doszła do skutku. W tym roku ogromną pomocą i zainteresowaniem wykazało się kilka firm, które dokładały wszelkich starań by jechało nam się jak najlepiej.

Wielkie podziękowania dla głównego sponsora – sklepu sportowego sporti.pl!

Ekipa najlepszego internetowego sklepu sportowego podarowała nam kupę niezbędnych do wyruszenia części. Co więcej, sprzęt był bardzo dobrej jakości. Dostaliśmy firmowe koszulki, flagę i miejsce na relacje z naszej trasy na stronie sklepu. Pomoc ze strony sporti.pl była i jest nieoceniona :) Jeśli chodzi o akcesoria i sprzęt sportowy to Sporti nie ma sobie równych. Ogromny wybór i przede wszystkim bardzo dobre ceny. Dlatego serdecznie polecamy i zapraszamy na zakupy!

www.sporti.pl               facebook.com/sporti10566367_782824618429072_459787244_nDSC_4970

DSC04931Najlepsze bluzy – tylko od Unicata! Podziękowania dla świetnej polskiej marki odzieżowej!

Ludzie z Unicata przyszli nam z pomocą dostarczając nam świetne bluzy. Nie dość, że według nas wyglądają kapitalnie, są wykonane z bardzo dobrych materiałów to do tego jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. W chłodne wieczory podczas wyprawy spisały się one wyśmienicie. :) Dodatkowo – specjalnie dla nas – zostały wydrukowane wlepki, które w trasie ozdobiły niejeden murek, znak drogowy czy stały się atrakcją dla dzieci w małych wioskach. Unicat to świetna polska marka odzieżowa. Bluzy, t-shirty, akcesoria, czapki, spodenki i wiele więcej. Zapraszamy do skateshopu Unicata – naprawdę warto! :)

www.unicatshop.pl     www.unicatisyou.pl     facebook.com/unicatstreetwearDSC_5033-001DSC_6453-001DSC_6264-001

Serwis rowerowy Pinarel – tutaj odpicujesz swój rower! :)

To już kolejny rok, w którym nie zawiedliśmy się na tym serwisie. Zarówno podczas przygotowań do zeszłorocznej wyprawy na Bałkany jak i tej gruzińskiej mogliśmy liczyć na fachową pomoc, części i przede wszystkim perfekcyjne przygotowanie roweru. Profesjonalna i miła obsługa, krótkie terminy napraw, gwarancja na wszystkie usługi i do tego bardzo niskie ceny. Przemek naprawdę zna się na rzeczy jak mało kto! :)

www.serwisrowerowy.rzeszow.pl      facebook.com/serwisrowerowy.rzeszow10595766_804903379554520_100138823_n

Patroni medialni – najlepsze rzeszowskie źródła informacji!

Wyprawą pod kryptonimem: „Rowerem z Gruzji do Polski” udało nam się zainteresować dwa rzeszowskie portale informacyjne: blekitna.tv, oraz resinet.pl, które zechciały napisać o naszej podróży kilka słów. Dziękujemy za zainteresowanie i publikacje. Zapraszamy do poczytania o nas na przykład TUTAJ.

www.resinet.pl             www.blekitna.tvBez tytułu

Dziękujemy również wszystkim osobom, które włączyły się do naszej pocztówkowej akcji. Polegała ona na tym, że po wysłaniu nawet niewielkiego wsparcia finansowego dla nas podczas trwania podróży mogliście otrzymać pocztówkę z wybranego przez Was kraju, z dowolną dedykacją. Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy naszym wszystkim „pocztówkowym sponsorom”! Jest nam bardzo miło!

Tymczasem zabieramy się za dalsze przeglądanie zdjęć… Jest ich sporo, staramy się wybrać dla Was tylko te najlepsze, a na to potrzeba czasu. Życzymy cierpliwości i serdecznie pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>