Sweet Home Budziwój

Sweet Home Budziwój

Witamy!

Mamy dla Was smutne wieści… Wróciliśmy… :) Wczoraj o godzinie 4 zawitaliśmy do naszego pięknego Rzeszowa. Ze smutkiem i niedowierzaniem że to już koniec wróciliśmy do domów.

Jeszcze kilka dni temu ze stolicy Słowenii udaliśmy się nad Jezioro Bled. Tam trafiliśmy na międzynarodowy zlot BMW. Chwilę pooglądaliśmy niemieckie samochody i pocisnęlliśmy w stronę Austrii, przejście graniczne znajdowało się w półtorakilometrowym tunelu. W Austrii poczuliśmy, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Coraz częściej przydawały się kurtki i ciepłe sweterki. Austria jest krajem typowo zachodnio-europejskim, co nas wcale bardzo nie cieszyło. Przemierzając ten zadbany i poukładany kraj dotarliśmy do Wiednia.

jeioro Bled

Stolica Austrii to największe miasto na naszej trasie i nie spodziewaliśmy się, że aż tak nam się spodoba. Wjeżdżając do miasta, oczywiście całkiem przypadkowo, spotkaliśmy światowej sławy podróżnika – Pawła Szele. Korzystając z gościnności Jego znajomej Sandry, która użyczyła nam swojego mieszkania, mogliśmy spędzić we Wiedniu dwa dni, które przeznaczyliśmy na zwiedzanie miasta. Jeszcze raz dziękujemy Sandrze za tak miłe przyjęcie! :)

wpis1 (4)

wpis1 (3)wpis1 (2)Z Wiednia do Rzeszowa dotarliśmy PolskimBusem, rodzina przyjęła nas o dziwo całkiemmiło, nawet wyglądało jakby się cieszyli :)

Z jednej strony żałujemy i nie do końca dowierzamy w to, że nasza wyprawa dobiegła końca. Z drugiej strony brakowało nam trochę ciepłej wody, czystych ubrań, domowych obiadków i starych znajomych :)

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zainteresowanie naszą wyprawą. Było to dla nas bardzo ważne i miłe. Właśnie zabieramy się do przeglądania zdjęć i planowania kolejnej wyprawy… :) Niedługo na stronie pojawi się pełna galeria i podsumowanie wyprawy.

Pozdrawiamy!

wpis1 (5)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>