O nas

O nas

Skład ekipy wraz z kolejnymi wyprawami zmieniał się z następująco:

Bałkany 2013                              Gruzja 2014                                   Grecja 2015mordy2
Łukasz i Arek                    Arek, Łukasz i Marcin                Łukasz, Arek i Adam

 

Poniżej kilka słów o każdym z nas:

Arek KonkolArkadiusz „Arek” Konkol - urodzony, żyje. Najmłodszy z ekipy, lecz najbardziej doświadczony. Prowadzi domowy styl życia, nie lubi przebywać poza murami swojego pokoju. Survival jest mu obcy, nawet nie potrafi zapalić kuchenki, a co dopiero ogniska. Abstynent, żonaty, rozważny. Rower jest dla niego niczym dla świni rzeźnik. Łatwo się denerwuje, agresywny, złowrogo nastawiony do obcych. Jedzie tylko dlatego, że skończyły się żniwa i nie ma co robić. Motto życiowe: „Komu w drogę, temu w drogę.

Łukasz OcieczekŁukasz „Ramzes” Ocieczek - zamieszkały na osiedlu domów willowych Budziwój. Miłośnik dobrej muzyki, rowerów i kotletów schabowych. Jako jedyny potrafi dojechać z domu do centrum Rzeszowa bez mapy, więc automatycznie został nawigatorem wyprawy. Jego hobby to zapuszczanie włosów (na głowie też), ogrodnictwo, jazda na nartach oraz układanie puzzli do 16 elementów. Właściciel domu mody „Ocieczek’s Fashion Company” zaopatrującego nas do zdjęć widocznych obok. Człowiek pokojowy, spokojny i nadpobudliwy. Motto życiowe: „Z góry i do przodu

Adam „Adaś” Rosa – poważny mąż, ojciec i kochanek. Adaś RosaZwolennik aktywnego spędzania wolnego czasu, ale nie na rowerze. Brzydzi się hazardem, grami komputerowymi i alkoholem (niskoprocentowym). Na rzecz wyprawy przerwał pisanie pracy doktorskiej z matematyki, opracował własną całkę. Szczęśliwy posiadacz hodowli dzięciołów. Ulubione zajęcie: jazda w bagażniku poloneza. Miły, dobrze zbudowany, krnąbrny. Motto życiowe: „A polej baniaczka!

asMarcin Panda” Kościółek - ur. 1994r. gdzieś w drugiej połowie, do tej pory skończył każda szkołę, którą zaczął. Pracowity, nieodpowiedzialny, punktualny. Trening jest jego ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Zawsze optymistycznie i pozytywnie nastawiony do przeciwności losu. Dusza towarzystwa, nie odpuści sobie żadnej potańcówki w remizie, wśród znajomych ma ksywkę „Elvis parkietu”. Na mechanice zna się słabo, zresztą tak jak wszyscy. Ugotować nic nie potrafi. Motto życiowe:Nie opłaaaaca się...”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>